Érdekelnek a nyomozással kapcsolatos történetek?

Örülnél, ha részese lehetnél egy lopás megakadályozásának, veszélyek nélkül?

Szeretsz utánajárni dolgoknak?

Mindig megtalálod az emberekkel a közös hangot?

Nem riadsz meg az innovatív technikai eszközöktől?

AKKOR TÉGED KERESÜNK!

Gépjármű védelemmel és flotta követő eszközök forgalmazásával foglalkozó, jelentős múltú, országos hálózattal rendelkező  magyar tulajdonú cég keres munkatársat

operátor

munkakörbe

Várjuk jelentkezésedet!

SETECH HUNGÁRIA KFT

(1116 Budapest, Kondorfa u 6/B).

A munkakör célja: A nyomkövetőkkel felszerelt autókról beérkező riasztások esetén azonnal kapcsolatba lépni ügyfelünkkel. Szükség esetén gyors intézkedés az érintett hatóságok felé.

Feladatok:

Pontosan megismerni a távfelügyeleti rendszert és rutinszerűen működtetni

Beérkező riasztások, jelzések gyors kezelése, határozott intézkedés a probléma megoldására

Az ügyfelekkel való kapcsolattartás, szükség szerinti tájékoztatása

Folyamatos munkarend (0-24 óráig). Azok jelentkezését várjuk, akik ezt vállalni tudják

Folyamatos továbbképzés

Elvárások:

Középfokú végzettség

Biztos számítógép használat (Word, Exel)

Kiváló kommunikációs készség, jó artikuláció

Nagyfokú önállóság

Gyors döntéshozatali képesség

Pozitív hozzáállás, nyitott személyiség

Problémamegoldó képesség

Belső igény a szakmai fejlődésre

Büntetlen előélet

Előny:

Alapfokú angol vagy német nyelvismeret

Megváltozott, csökkent munkaképesség (minimum III. csoport, nem lehet kerekes székes, hallás-látássérült, beszédhibás)

Amit kínálunk:

Önálló, felelősségteljes pozíció

Izgalmas, változatos kihívást jelentő munka, erős szakmai támogatással

Barátságos, összetartó csapat

Stabil, kiszámítható munkahely

Folyamatos fejlődési lehetőség

levelező, vagy távoktatás mellett végezhető munka

Küldje el fényképes önéletrajzát a cv@setech.hu e-mail címre.

A jelentkezést követően többlépcsős kiválasztási módszert alkalmazunk, melynek során feladatokra és személyes beszélgetésre is számíthatsz, mivel fontos nekünk, hogy a munkakör a te elvárásaidnak is megfeleljen. Kollégáink felveszik Veled a kapcsolatot, amennyiben megfelelsz a követelményeknek. A kiválasztás lezárásáról is tájékoztatunk Téged.

Sikeres pályázást kívánunk:

Setech Hungária Kft munkatársai